sklep

Szukaj produktu:


SZUKAJ PRODUKTU

Twoja wyszukiwarka

wtorek, 23 października 2012

Rękodzieło - embossing

   Witam po raz kolejny na moim blogu. 

Dzisiaj chcę wam zaprezentować obraz, rękodzieło wykonany metodą embossing-u w aluminium. Metal ten jest powleczony miedzią i jest cieńszy od cyny, ale przynajmniej w moim przekonaniu gorzej się go formuje.


   Po wytłoczeniu nałożyłem specjalną farbę aby nadać całości stary wygląd.
 
Ramkę natomiast pomalowałem “starym złotem”, a później nałożyłem pastę z drobinkami piasku.  


 
   Więcej o embossing-u w metalu możecie znaleźć w poście embossing. Zachęcam do komentowania i pozdrawiam wszystkich gości. Już wkrótce kolejny post i zdjęcia rękodzieł.


2 komentarze:

  1. Witam, tu Dyzia z krainy czarów, zachęciłeś nas do zapoznania się z tą techniką u ciebie i rzeczywiście ciekawie to wygląda. A ten obraz nie tylko ciekawie ale jest świetny. Podoba mi się kolorystyka, kontrastowa w strukturze ramka i postarzenie. Wyszła z tego nowoczesna relikwia i dobrze, będzie pasować do nowoczesnych wnętrz. Wspaniale technicznie ci to wychodzi i artystycznie też. Czy sam wymyślasz motywy? Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć! W większości motywy, tak jak np. Chrystus w koronie cierniowej, jest zrbiony na podstawie szkicu, który znalazłem i bardzo mi się spodobał. Więc postanowiłem ją wykonać tą techniką, jest to jakby rzeźbienie, płaskorzeźba od tyłu. Tutaj od tyłu uwypukla się wszystkie szczegóły. Dziękuję i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawienia śladu po swojej wizycie, w postaci choć krótkiego komentarza. Dziękuję.